Tablice korkowe w ramie aluminiowej

Oferujemy wysokiej jakości tablice korkowe w ramie aluminiowej produkowane w Polsce. Rama wykonana z aluminium anodowanego najwyższej jakości odlewanego w polskiej hucie, a korek sprowadzany z Portugalii

Tablice korkowe w ramie aluminiowej

Aktywne filtry

Tablica korkowa 60 x 90 w...

Tablica korkowa o wymiarach 90 x 60 cm oprawiona w ramę aluminiową. Rama wykonana z aluminium anodowanego najwyższej jakości odlewanego w polskiej hucie. Każdy element jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Korek jest sprowadzany z Portugalii od najlepszych dostawców.

AKPAL

Cena 67,00 zł

Tablica korkowa 120 x 90 w...

Tablica korkowa o wymiarach 120 x 90 cm oprawiona w ramę aluminiową. Rama wykonana z aluminium anodowanego najwyższej jakości odlewanego w polskiej hucie. Każdy element jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Korek jest sprowadzany z Portugalii od najlepszych dostawców.

AKPAL

Cena 100,00 zł

Tablica korkowa 150 x 90 w...

Tablica korkowa o wymiarach 150 x 90 cm oprawiona w ramę aluminiową. Rama wykonana z aluminium anodowanego najwyższej jakości odlewanego w polskiej hucie. Każdy element jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Korek jest sprowadzany z Portugalii od najlepszych dostawców.

akpal

Cena 122,00 zł

Tablica korkowa 180 x 90 w...

Tablica korkowa o wymiarach 180 x 90 cm oprawiona w ramę aluminiową. Rama wykonana z aluminium anodowanego najwyższej jakości odlewanego w polskiej hucie. Każdy element jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Korek jest sprowadzany z Portugalii od najlepszych dostawców.

akpal

Cena 140,00 zł

Pinezki do tablic korkowych...

Uniwersalne pinezki z plastikowymi, kolorowymi zakończeniami, przeznaczone do tablic korkowych. Wielokolorowe kołeczki do wygodnego przypinania karteczek do tablic korkowych

Cena 2,00 zł