Taśmy biurowe, podajniki

Taśmy biurowe i podajniki do taśm

Wzelkiego rodzaju taśmy klejące i bez kleju potrzebne w biurze, taśmy maskujące. Podajniki do taśm biurowych

Taśmy biurowe, podajniki

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Biurowa taśma samoprzylepna...

Biurowa taśma samoprzylepna CENTRUM 80153. Wysoka przezroczystość taśmy powoduje, że nie widać jej po naklejeniu. Dzięki wewnętrznej średnicy rolki wynoszącej 25 mm pasuje do każdego typu gilotynki. Pakowana pojedynczo w kartonik.

Cena 2,90 zł

Krystalicznie przezroczysta...

Przezroczysta biurowa taśma klejąca CENTRUM. Jest idealnie przezroczysta i nie widać jej na kserokopiach. Dzięki wewnętrznej średnicy rolki wynoszącej 25 mm pasuje do każdego typu gilotynki. Pakowana po 8 sztuk w rulonie.

Cena 14,00 zł

Taśma maskująca papierowa...

Taśmy maskujące najczęściej wykorzystuje się do ochrony części powierzchni podzas prac malarskich. Są łatwo usuwalne. Można nią zaklejać również lekkie kartoniki

Cena 5,90 zł

Taśma...

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona odgradzająca i zabezpieczająca  teren przed wejściem długość 100m szerokość 10cm

Cena 12,00 zł

Samoprzylepna taśma...

Wysokiej jakości taśma ostrzegawcza żółto-czarna. Wykonana z PCV, odporna na ścieranie i działanie substancji chemicznych. Może być naklejana na większości powierzchni i odklejana bez pozostawiania śladu. Służy do znakowania miejsc niebezpiecznych, wyjść awaryjnych, ciągów komunikacyjnych, wyróżniania sprzętu ochronnego, może służyć jako taśma maskująca przy galwanizacji

Cena 14,00 zł

Taśma naprawcza 48mm x 25m...

Uniwersalna taśma naprawczo-wzmacniająca srebrna. Wykonana z PE i wzmocniona włóknami tkaniny bardzo wytrzymała.  Taśma na kleju kauczukowym posiada bardzo dobre własności klejące. Taśma wodoodporna. Umożliwia szybkie łączenie elementów. Można wykorzystywać do uszczelniania, jest odporna na warunki atmosferyczne.

Cena 10,00 zł

Mały aplikator taśm...

Masywny, estetyczny podajnik do taśmy biurowej o szerokości taśmy do 19mm (3/4”) oraz średnicy rolki 25,4mm (1”). Posiada metalowy nożyk ułatwiający odcinanie taśmy. Wykonany z przetworzonego plastiku. Podstawa z gumy antypoślizgowej.

Cena 10,00 zł

Taśma naprawcza 48mm x 25m...

Uniwersalna taśma naprawczo-wzmacniająca czarna. Wykonana z PE i wzmocniona włóknami tkaniny bardzo wytrzymała.  Taśma na kleju kauczukowym posiada bardzo dobre własności klejące. Taśma wodoodporna. Umożliwia szybkie łączenie elementów. Można wykorzystywać do uszczelniania, jest odporna na warunki atmosferyczne.

Cena 10,00 zł