Archiwizacja zawieszana

Teczki, skoroszyty zawieszane

Teczki zawieszane, skoroszyty zawieszane. Wykonane z trwałego kartonu posiadają po bokach haki. Można je wieszać w specjalnych szafach lub pojemnikach. Każda teczka lub skoroszyt posiada szyld do szybkiej identyfikacji zawartości. Jest to najbardziej wydajna i przejrzysta archiwizacja biurowa

Archiwizacja zawieszana

Aktywne filtry

Skoroszyt zawieszany ELBA...

Skoroszyt wiszący ELBA "VERTIC-1"  85441 (zawieszany) do przechowywania dokumentów.Wykonana z trwałego kartonu o gramaturze 230 g/m2. Posiada wewnątrz metalowe zapięcie skoroszytowe.. Skoroszyt posiada przesuwany szyldzik oraz na zewnętrznej stronie miejsce na opis zawartości. .

elba

Cena 6,25 zł

Teczka zawieszkowa DONAU 7410

Teczki zawieszane służą do przechowywania dokumentów w formacie do A4. Pozwalają łatwo znaleźć potrzebne dokumenty dzięki widocznym indeksom. Teczki można przechowywać w specjalnych szafach, lub przenosić w zamykanych pojemnikach.

Cena 3,42 zł

Skoroszyt A4 zawieszany...

Skoroszyt formatu A4 wykonany z trwałego polipropylenu grubości 0.5mm. Posiada unikalny sposób wpinania dziurkowanych dokumentów umożliwiający przekładanie całych kartek bez ich załamywania. Poza tym skoroszyt posiada możliwość wpinania go do segregatore., oraz można go wykorzytać jako skoroszyt wiszący - posiada odchylane zaczepy

Cena 9,70 zł

Teczka zawieszana ELBA...

Teczka wisząca ELBA "VERTIC-1"  85444 (zawieszana) do przechowywania dokumentów.Wykonana z trwałego kartonu o gramaturze 320 g/m2. Posiada dno szerokości 4cm wzmocnione plastikową wkładką z ogranicznikami, by zawartość nie wysuwała się na boki. Teczka posiada [rzesuwany szyldzik oraz nacięcia na paski skoroszytowe. .

Cena 7,95 zł