Długopisy

Długopisy na bazie tuszu wodnego i olejowego

Długopisy

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Długopis ZENITH 7...

Automatyczny długopis ZENITH 7. Wykonany z wytrzymałego błyszczącego tworzywa wykończonego elementami niklowanymi. Napełniony tuszem dokumentalnym.

Cena 9,30 zł

Wkład PILOT RFJS-GP-F

Wkład olejowy do długopisów Super Grip, Rexgrip, Rexgrip BG, FEED GP 2, FEED GP 3, FEED GP 4, B2P ball. Tusz wodooporny, nieblaknący wypisuje się do końca. Pisze bardzo płynnie na wszystkich rodzajach papieru.

Cena 2,80 zł

Długopis JOY Erich Krause...

Automatyczny długopis JOY Erich Krause z wkładem olejowym zapewniającym gładkie pisanie. Pogumowany korpus ułatwia trzymanie długopisu w dłoni. kolor wkładu niebieski

Cena 1,80 zł

Długopis LINC Mr CLICK czarny

Długopis automatyczny z cienką końcówką piszącą w przezroczystej i ergonomicznej obudowie w kolorze tuszu, wykonanej z wytrzymałego tworzywa, pozwalającej kontrolować zawartość wkładu. Wkłady z nierozmazującym się, szybkoschnącym tuszem. Gumowy uchwyt o trójkątnym przekroju zapewnia komfort podczas pisania. 

Cena 1,80 zł

Wkład ZENITH 4...

Oryginalny wielkopojemny wkład ZENITH 4 w metalowej obudowie do długopisów. Tusz dokumentalny odporny na światło. wodę i czynniki chemiczne. Obudowa wykonana z mosiądzu pokrytego niklem. Bardzo trwała końcówka z kulką z węglika wolframu TC 

Cena 2,45 zł

Długopis automatyczny LINC...

Długopis automatyczny z cienką końcówką piszącą w ergonomicznej obudowie, wykonanej z wytrzymałego tworzywa,. Wkłady z nierozmazującym się, szybkoschnącym tuszem. Gumowy uchwyt zapewnia komfort podczas pisania. 

Cena 2,00 zł

Długopis UNI SN-227 POWER...

Długopis stworzony do pisania w warunkach ekstremalnych. Można nim pisać nawet w warunkach nieważkości w każdej pozycji nawet pionowo w temperaturze -20 stopni. Można nim pisać po wilgotnym papierze. Długopis SN-227 jest idealny dla osób pracujących w terenie : policja, wojsko, straż miejska, przedstawiciele handlowi. Posiada automatycznie chowany wkład napełniony pod ciśnieniem 3000 hpa.

uni

Cena 17,95 zł